FAQ

Wynajem kampera – Pytania i odpowiedzi


Zgodnie z potrzebami naszych klientów publikujemy listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi zadawanych przez osoby, które interesuje wynajem kampera. Warszawa a dokładniej Michałowice są lokalizacją naszej wypożyczalni, do której napływają różne zapytania dotyczące m.in. czasu trwania wynajmu, rezerwacji oraz wymagań umożliwiających kamper wynajem.

KONTAKT


  • Campery4u ul. Jesionowa 1E lok. 4 05-816 Michałowice (k. Warszawy)
  • 500209403, 500209408
  • campery4u@gmail.com

Pytania i odpowiedzi

Na czym polega kamper wynajem Warszawa?
Wynajem kampera jest usługą w sam raz dla osób lubiących podróżować samochodem kempingowym. Jest to ciekawa forma spędzania urlopu z rodziną. Głównymi korzyściami, jakie niesie za sobą kamper wynajem jest komfort, swoboda i bezpieczeństwo. Kamperem można podróżować w praktycznie dowolne miejsce bez obawy o zakwaterowanie.

Przeczytaj więcej na naszym blogu

Czy prawo jazdy kat. B umożliwia mi jazdę camperem?
Tak, jeśli chcesz wynająć campera to prawo jazdy kat. B w zupełności wystarczy. Pamiętaj jednak, że musisz je posiadać co najmniej 5 lat. Konieczne jest także byś miał ukończone co najmniej 26 lat.
Co to jest pakiet zimowy?
Pakiet zimowy to m.in: izolowany i podgrzewany zbiornik szarej wody, izolowany stopień wejściowy, instalacja na dodatkowy akumulator, wzmocniony system grzewczy, izolowane przewody grzewcze, opony zimowe oraz łańcuchy śnieżne. Czyli wszystko czego potrzebujesz, by podczas zimowych ferii nocować tuż pod stokiem narciarskim!
Jaka największa liczba osób może wygodnie podróżować camperem?
Naszym samochodem może wygodnie przemieszczać się 6 osób, które będą nocować na dwóch 2-osobowych łóżkach ulokowanych z przodu i z tyłu campera oraz jednym 2-osobowym łóżku, które jest dostępne po opuszczeniu stolika w centralnej części pojazdu.
Prowadzenie campera (specyfikacja techniczna)
Camper SPORT 346 wyposażony jest w silnik Fiat 150 KM, automatyczną skrzynię biegów z tempomatem, szyby i lusterka elektrycznie sterowane i podgrzewane, multifunkcyjną kierownicę z regulacją głębokości, ABS i kontrolę trakcji ESP oraz kamerę cofania.